O firmě


Již více jak čtvrtstoletí pomáháme zlepšovat životní prostředí výrobou, dodávkami, montáží, servisem a opravami strojů a zařízení pro čištění odpadních vod.

Historie firmy


We also ordered a couple of papers from this to see how they would work and whether they could be trusted to deliver what they promise. Wе have looked аt their prices and discounts, the quality of the content that they deliver, the customer service that they offer, and the quality of their customer support and try this out. In аll of this, we have found out that they are not the service yоu should be using, and we would recommend that you look elsewhere if you need a quality essay writing service.

Výstavba nového Casina de Durango bude zahrnovat více než 80 000 čtverečních stop herních prostor. V blízkosti bude postaven nový hotel s 300 hotelovými pokoji. Očekává se, že projekt bude dokončen do dvou let. Jeho součástí budou také lázně a restaurace kasíno online . Kromě toho zde bude dostatek prostor pro pořádání akcí. Součástí stavebního projektu bude také instalace lešení a závěsných plošin. Díky tomu by měl být projekt dobře načasován, aby se předešlo případným stavebním problémům. Očekává se, že výstavba Casina de Las Vegas potrvá přibližně pět let. První fáze výstavby je dokončena a v další fázi bude postavena druhá hotelová věž vysoká 216 metrů. Součástí projektu bude také přístavba kasina s výherními automaty. Kromě toho společnost plánuje investovat do výroby lešení a závěsných plošin pro použití v dalších projektech. Výroba lešení a závěsných plošin je v Las Vegas významným průmyslovým odvětvím. Konstrukce zavěšených plošin má několik výhod. Jednou z nich je snadná montáž a demontáž. Stavba plošiny vyžaduje jen několik minut a lze ji použít jak v interiéru, tak v exteriéru. Díky lešení zůstane terén v blízkosti budovy bezpečný pro provoz. Lešení bude nastavitelné do požadované výšky.

1990
Založení společnosti

Naše společnost vznikla v roce 1990, kdy byla Ing. Milošem Pokorným zaregistrována značka FONTANA.

1993
Změna právní formy společnosti

V tomto roce se firma transformovala do společnosti FONTANA R, s.r.o. Firma se může dále rozvíjet.

1994
Stavba první výrobní haly

Hned následující rok jsme postavili a zkolaudovali naši první výrobní halu v Říčanech u Brna. Firma nyní může růst ve vlastních prostorách.

1999
Stavba první skladovací haly

Výroba dál roste a naše výrobky potřebujeme uskladnit, rozšiřujeme proto výrobní areál také o první skladovací halu.

2003
Výroba narůstá, výrobní areál se rozšiřuje

Prezentujeme se na veletrzích v zahraničí, dodáváme zařízení do celého světa a potřebujeme další prostory. Stavíme další výrobní a skladovací haly.

2009
Specializace a know-how

Společnost se úspěšně rozvíjí, rozšiřujeme výrobní areál o další specializované provozy: pasivovnu, svařovnu a výrobní halu č. III

současnost
Výrobky pro čistou budoucnost

I přes ztížené obchodní podmínky v roce 2020 jsme dokončili výstavbu skladové haly č. III a IV a současně pracujeme na nových projektech. Voda stále zůstává životem nás všech a hlavní náplní naší práce. Kontaktujte nás.

Naše poslední realizace


Čas plyne rychle jako voda, pracujeme souběžně na několika projektech. Podívejte se na naše poslední realizované zakázky.

Certifikace


Firma Fontana R, s.r.o. je od roku 2000 držitelem certifikátu ISO 9001 na vývoj, výrobu a servis zařízení pro čistírny a úpravny vod. Certifikát je k nahlédnutí na odkazu níže.

Dotační tituly


Informace o spolufinancování projektu Evropskou unií